Nuno

Charyzmatyczna wokalistka o bardzo oryginalnej, ciepłej barwie głosu. Dzięki improwizacji, którą opanowała do perfekcji, śpiewając jazz, stała się niepowtarzalną wokalistką Live Act. Od 2000 r. występuje w najlepszych klubach w kraju, u boku znanych didżejów i instrumentalistów z Polski i zagranicy.

Do znaczących osiągnięć artystki zaliczyć można nagrodę główną Międzynarodowego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting „Złota Tarka”, Grand Prix na III Rock Open Air Festival, występy na festiwalach w Opolu i Przystanek Woodstock. Z powodzeniem brała też udział w programach telewizyjnych, dochodząc do ścisłego finału w „Śpiewaj i Walcz” oraz „Must be the Music”. Przez kilka lat występowała też w rockowym zespole PLAN, z którym w 2012 r. wydała debiutancki album „Mrock’n’roll”.

Gościnnie wystąpiła też na płytach tak znakomitych artystów, jak Wojtek Pilichowski, Fisz, Eldo, Modfunk, Sonar Soul, Star Of’77, Mechanix.

Piosenki w jej wykonaniu znalazła się również na ścieżce muzycznej filmów „Ego” i „Zdjęcie”.

Przez lata uświetniała swoim głosem wielkie eventy: Marlboro F1, Hennesy, Mini Moris, Finlandia, Jack Daniels, Porshe, H&M, Międzynarodowy Festiwal Warsaw Challenge, Mistrzostwa Świata Night of the Jumps w skokach motocrossowych FMX.

Jest wokalistką dwóch zespołów: Just Friends oraz The Mooz.
Preferowane gatunki muzyki elektronicznej: house, deep house, funk, nu disco.

Dj’je, z którymi chętnie występuje:
Marcin Cudny, Easy, Ricardo, Tennessy, Seb Skalski, Adamus, Johny W, Nobis, Polastri, Moondeck, Zax, Dio, Ojciec Karol, Spike, Kapitan Sparky, Jazzek, Matush, Bad Boy, Oscaritto, Mattew Clarck, D’ivision, Mibro, Wroobel/Funky Wroo, The Sucre, Simon Mattson, Monkey…